Zahodna liga - 1. tekma

Prispeval Jernej Peterlin   
Torek, 04 Februar 2014 10:15

zahodna liga PCL

Prva tekma Zahodne lige v Plezalnem centru Ljubljana

V Plezalnem centru Ljubljana se je v soboto, 1. februarja, začela Zahodna liga 2014. Na tekmovanju v težavnosti se je zbralo kar 286 plezalcev in plezalk iz klubov s področja zahodne Slovenije. Tekmovalci stari od šest do sedemnajst let so tekmovali v več smereh. Vsi, ki so prvo lažjo smer preplezali do vrha, so imeli pravico plezanja še v težji finalni smeri, v primeru delitve mest po prvi smeri pa je o zmagovalcu odločal superfinale. Tokrat je bilo kar sedem superfinal.

Rezultati - Zahodna liga, 1. tekma, Plezalni center Ljubljana

Mlajši cicibani v. 1 v. 2 SF
1. Tim Korošec (PK Škofja Loka) 22 32 31+
2. Matevž Margon (ŠPD Korenjak) 22 32 29
3. Jakob Kosendar (ŠPD Korenjak) 22 32 12
4. Jaka Jaki (ŠPD Korenjak) 22 28+
4. Matevž Kovačič (GŠD Bricalp) 22 28+
Mlajše cicibanke v. 1 v. 2 SF
1. Lena Skok (PK Škofja Loka) 24 37 36
2. Hana Batagelj (DRPK) 24 37 34
3. Nika Dolenc (AO Žiri) 24 37 26+
4. Zarja Brzin (ŠPK Andreja Kokalja) 24 37 14
5. Rosa Rekar (ŠPO Jesenice) 24 37 12
Starejši cicibani v. 1 v. 2
1. Anej Batagelj (DRPK) 22 32
2. Žiga Šorli (DEŠ) 22 32
3. Miha Miljavec (AO Kranj) 22 31+
3. Vid Požek (ŠPO Radovljica) 22 31+
5. Rok Bošnjak (ŠPD Korenjak) 22 29+
Starejše cicibanke v. 1 v. 2 SF
1. Neža Pisk (AO Žiri) 24 37 33+
2. Pia Pukart (ŠPD Korenjak) 24 37 28+
3. Eva Puhar (ŠPO Tržič) 24 37 27+
4. Dominika Kodra (ŠPO Kamnik) 24 37 25+
5. Leja Hribar (ŠPD Korenjak) 24 37 25
Mlajši dečki v. 1 v. 2
1. Luka Potočar (ŠPO Jesenice) 20 33
2. Lan Möscha (ŠPD Korenjak) 20 28+
2. Patrik Krajnik (PK Škofja Loka) 20 28+
2. Lan Marion Rozenbergar (DRPK) 20 28+
5. Aljaž Resnik (ŠPO Kamnik) 20 28
Mlajše deklice v. 1 v. 2 SF
1. Janja Oblak (PK Škofja Loka) 32 35 28
2. Jana Ravnik (ŠPO Jesenice) 32 35 12+
3. Neli Bratož (AO Vipava) 32 32
4. Špela Tonkli (DEŠ) 32 31+
5. Jerca Polak (PK Škofja Loka) 32 31
Starejši dečki v. 1 v. 2
1. Jaka Šprah (DRPK) 31 25
2. Klemen Novak (AO Kranj) 31 16
3. Lenart Oblak (PK Škofja Loka) 31 11
4. Nejc Sitar (ŠPO Kamnik) 31 5
5. Grega Hribernik (GŠD Bricalp) 26
Starejše deklice v. 1 v. 2 SF
1. Kaja Tavčar (AO Kranj) 21 26 14
2. Lucija Lampe Kastelic (ŠPO Kamnik) 21 26 12
3. Greta Fabjan (AO vipava) 21 26 5
4. Mia Krampl (AO Kranj) 21 26 5
5. Maša Grošelj (ŠPO Radovljica) 21 20
Kadeti v. 1 v. 2 SF
1. Robert Buh (PK Škofja Loka) 31 25 10+
2. Rok Repek (Društvo plezalcev Koper) 31 25 8
3. Nejc Bertoncelj (ŠPO Jesenice) 31 18
4. Enej Novak (PK Stena) 31 16
5. Žan Gorjup (AO Žiri) 31 15
Kadetinje v. 1 v. 2
1. Zala Brelih (ŠPO Jesenice) 21 12
2. Ana Berčič (PK Škofja Loka) 21 11+
3. Pia Ečimović (PK Stena) 21 11+
4. Katja Hrovatič (ŠPD Korenjak) 21 11
5. Sara Sedej (ŠPO Idrija) 21 7+

 

Vsi rezultati - Zahodna liga, 1. tekma>>>

Objava organizatorja - Tekmovanje za zahodno ligo>>>

Vir in fotgrafija: Plezalni center Ljubljana

 

Mlajši cicibani v. 1 v. 2 SF
1. Tim Korošec (PK Škofja Loka) 22 32 31+
2. Matevž Margon (ŠPD Korenjak) 22 32 29
3. Jakob Kosendar (ŠPD Korenjak) 22 32 12
4. Jaka Jaki (ŠPD Korenjak) 22 28+
4. Matevž Kovačič (GŠD Bricalp) 22 28+
Mlajše cicibanke v. 1 v. 2 SF
1. Lena Skok (PK Škofja Loka) 24 37 36
2. Hana Batagelj (DRPK) 24 37 34
3. Nika Dolenc (AO Žiri) 24 37 26+
4. Zarja Brzin (ŠPK Andreja Kokalja) 24 37 14
5. Rosa Rekar (ŠPO Jesenice) 24 37 12
Starejši cicibani v. 1 v. 2
1. Anej Batagelj (DRPK) 22 32
2. Žiga Šorli (DEŠ) 22 32
3. Miha Miljavec (AO Kranj) 22 31+
3. Vid Požek (ŠPO Radovljica) Zarja Brzin (ŠPK Andreja Kokalja) 22 31+
5. Rok Bošnjak (ŠPD Korenjak) 22 29+
Starejše cicibanke v. 1 v. 2 SF
1. Neža Pisk (AO Žiri) 24 37 33+
2. Pia Pukart (ŠPD Korenjak) 24 37 28+
3. Eva Puhar (ŠPO Tržič) 24 37 27+
4. Dominika Kodra (ŠPO Kamnik) 24 37 25+
5. Leja Hribar (ŠPD Korenjak) 24 37 25
Mlajši dečki v. 1 v. 2
1. Luka Potočar (ŠPO Jesenice) 20 33
2. Lan Möscha (ŠPD Korenjak) 20 28+
2. Patrik Krajnik (PK Škofja Loka) 20 28+
2. Lan Marion Rozenbergar (DRPK) 20 28+
5. Aljaž Resnik (ŠPO Kamnik) 20 28
Mlajše deklice v. 1 v. 2 SF
1. Janja Oblak (PK Škofja Loka) 32 35 28
2. Jana Ravnik (ŠPO Jesenice) 32 35 12+
3. Neli Bratož (AO Vipava) 32 32
4. Špela Tonkli (DEŠ) 32 31+
5. Jerca Polak (PK Škofja Loka) 32 31
Starejši dečki v. 1 v. 2
1. Jaka Šprah (DRPK) 31 25
2. Klemen Novak (AO Kranj) 31 16
3. Lenart Oblak (PK Škofja Loka) 31 11
4. Nejc Sitar (ŠPO Kamnik) 31 5
5. Grega Hribernik (GŠD Bricalp) 26
Starejše deklice v. 1 v. 2 SF
1. Kaja Tavčar (AO Kranj) 21 26 14
2. Lucija Lampe Kastelic (ŠPO Kamnik) 21 26 12
3. Greta Fabjan (AO vipava) 21 26 5
4. Mia Krampl (AO Kranj) 21 26 5
5. Maša Grošelj (ŠPO Radovljica) 21 20
Kadeti v. 1 v. 2 SF
1. Robert Buh (PK Škofja Loka) 31 25 10+
2. Rok Repek (Društvo plezalcev Koper) 31 25 8
3. Nejc Bertoncelj (ŠPO Jesenice) 31 18
4. Enej Novak (PK Stena) 31 16
5. Žan Gorjup (AO Žiri) 31 15
Kadetinje v. 1 v. 2
1. Zala Brelih (ŠPO Jesenice) 21 12
2. Ana Berčič (PK Škofja Loka) 21 11+
3. Pia Ečimović (PK Stena) 21 11+
4. Katja Hrovatič (ŠPD Korenjak) 21 11
5. Sara Sedej (ŠPO Idrija) 21 7+
Morda vas zanima tudi:
Jernej Kruder je o zmagovalcu odločal kar sam v četrtem "boulder" problemu.
Na Kitajskem je Mina ubranila lansko zmago in s tem prišla do druge zaporedne zmage. Maja Vidmar in Domen Škofic sta ostala brez stopničk.
Slovenski plezalci so turnejo po Aziji začeli odlično.
 
Friko Bazar Friko Katalog Friko Reporter

Friko Katalog

Women
Women's Verbera Hiker GTX Boots
(Obutev / Visoki čevlji)
Five Ten Team 5.10
Five Ten Team 5.10
(Obutev / Plezalke)

Dogodki

No events